سنسور RVG مخفف RadioVisioGraphy است

یکی از برندهای معتبر در این زمینه برند سیرونا می باشد و قیمت آر وی جی سیرونا براساس مدل آن متفاوت است. دارای یک نرم افزار ارائه است که در هنگام خرید هنگام محصول تحویل داده می شود. خریداران عمده اقلام مصرفی می دانند که برای خرید لوازم یکبار مصرف دندانپزشکی زلال به کدام بازار مراجعه کنند. اگر بیمار شما به شهر، ایالت یا کشور دیگری برود، شما می توانید به دندانپزشک جدید او کمک کرده و هیستوری بیمار را در اختیارش قرار دهید. در تصویربرداری دیجیتال نوع سنسور داخل دهانی ، زمان تصویربرداری سنسور تصویربرداری در داخل دهان بیمار قرار میگیرد که این سنسور تصاویر را به رایانه پزشک ارسال میکند. روش کار این سنسور به گونه ای است که اشعه های ایکس را گرفته و به سیگنالهای الکتریکی تبدیل میکند .در نوع دیگر تصویر برداری دیجیتال داخل دهانی ، سنسور دارای یک صفحه تشدیگر است که بوسیله فیبرنوری به یک آرایه CCD کوپل میشود. قابل توجه است که خروجی CCD یک جریان الکتریکی پیوسته یا آنالوگ میباشد. دستگاه دارای رزولوشن Ip/mm 33.3 است و سایز پیکسل های آن 15 میکرومتر می باشد. سنسور ار وی جی بی سیم نیز وجود دارد که برای تصویر خوانی در اسکنر مخصوص قرار می گیرد.


تغذیه و توان دستگاه نیز برابر با V,DC 5 می باشد.

سنسورهای آر وی جی، نسل جدید تصویر برداری دیجیتال و داخل دهانی هستند. یکی از بهترین سیستم ها در زمینه رادیوگرافی دندانپزشکی، دستگاه رادیوگرافی دیجیتال دندانپزشکی آر وی جی می باشد. دستگاه سنسور RVG همراه با اتصال USB two.0 می باشد. تغذیه و توان دستگاه نیز برابر با V,DC 5 می باشد. 768 می باشد. از جمله سایر مشخصات سیستم می توان به کارت گرافیک 256MB video card supporting، DirectX nine.0c و درایور DVD اشاره کرد. از عوامل تاثیر گذار در قیمت رادیوگرافی دندانپزشکی، می توان اشاره کرد به ولتاژ و جریان تیوب رادیوگرافی، تک دندان بودن رادیو گرافی، تعداد شکن بازوی رادیولوژی، توان اشعه ایکس بکار رفته در رادیوگرافی، DC یا AC بودن رادیوگرافی دندانپزشکی، زمان اکسپوز در برابر اشعه، قابلیت تنظیم برای کودک و بزرگسال، قابلیت نصب سنسور RVG و تعدادی پارامتر دیگر که در قیمت نهایی رادیو گرافی دندانپزشکی اثرگذار هستند. تعویض و ten سال خدمات پس از فروش بهره مند می شوید. بصورت کلی در تمامی سیستم های دیجیتال پس از عمل اکسپوز ، صفحه عکسبرداری در یک اسکنر لیزری قرار میگیرد که تصویر را برای تغییرات روی صفحه رایانه ارسال می کند.یک رایانه رومیزی برنامه تخصصی این کار در آن وجود دارد برای اعمال تغییرات بر روی تـصـاویـر استفاده میشود.


تصاویر بعد از مدت two ثانیه نمایش داده می شوند. سرعت انتقال تصاویر در مدت زمان کوتاه و ظرف 2 ثانیه صورت میگیرد. سنسور های دیجیتال با کم کردن زمان اکسپوز و تابش اشعه X، تاثیر بسیار زیادی بر کاهش پرتوگیری کادر درمان و بیماران داشته اند که با توجه به خطرات و آسیب های احتمالی استفاده از دستگاه های X.Ray از اهمیت ویژه برخوردار است. نرم افزار ویرایش تصاویر سنسور آر وی جی واتک مدل EZ Sensor High definition قدرتمند و پیشرفته و با قابلیت ارتقاء می باشد که مدیریت فایل ها و بیماران ، بزرگ نمایی و اصلاح کیفیت و three بعدی سازی و رنگی سازی تصاویر را انجام می دهد. سنسور آر وی جی واتک مدل EZ Sensor HD از تجهیزات تصویر برداری ساخت کره جنوبیمی باشد. این تحول در تجهیزات دندانپزشکی، پیشرفت بزرگی بود که توسط یک دندانپزشک فرانسوی رخ داد. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و همچنین نیاز دندانپزشکان از آن زمان تا به حال تصویربرداری از دندان دچار تحول بزرگی شده است. ثابت شد که مشکلات کار با رادیوگرافی های مبتنی بر فیلم و نیاز آن به تاریکخانه و استفاده از مواد شیمیایی مضر و خطاها و اشکالاتی که در هنگام انجام این پروسه به وجود میآمد با پیدایش رادیوگرافی دیجیتال برطرف میشود .


خرید سنسور آرویجی

باید توجه داشت که مقادیر و معیارهای دیجیتال حتماً معنا و مقدار فیزیکی ندارند و کیفیت تصاویر دیجیتال بر روی صفحهی نمایش و یا توسط پرینت قابل اندازهگیری هستند. DIGISENS High definition یک حسگر نوآورانه، انعطاف پذیر و بسیار مقاوم است که قادر به تولید تصاویر با کیفیت بالا است. تصویربرداری دندان با اشعه ایکس معمولا سالانه با مراجعه به دندانپزشک انجام میگیرد. سنسور کداک دارای تکنولوژی پیشرفتهای است که در عرض چند ثانیه، بعد از گرفتن تصویر، عکس ظاهر و زمان انتظار دندانپزشک و بیمار بسیار کاهش پیدا میکند. بسته به شرایط سلامت دهانی و مشکلات دندانی که درگذشته داشتهاید دندانپزشک ممکن است برای فرد یک بررسی کامل رادیوگرافی و یا FMX تجویز کند. Woodpecker i-Sensor به عنوان یک مرکز تصویربرداری قدرتمند و متمرکز برای همه تصاویر بیمار ، کلیه تصاویر دیجیتالی ، از جمله رادیوگرافی داخل و خارج دهانی ، و عکس های داخل و خارج دهانی را مدیریت می کند. این سنسور تاییدیه استاندارد های FDA آمریکا، CE اروپا و ISO را دارا می باشد. و اخذ مجوزها و استانداردهایی از قبیل FDA آمریکا، TUV آلمان، ISO13485:2012/AC201وISO 9001: 2008، به جرات میتوان گفت که وودپکر تا اینجای کار به خوبی در مسیر نوآوری حرکت کرده. این دستگاه تحت استانداردهای ISO، FDA آمریکا، CE go here اروپا و TUV آلمان ساخته شده است. Th is info was cre​ated by G​SA  Con​te nt Gen erator Demoversion​!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *