آشنایی با دستگاه چاپ روتاری - مرجع تخصصی صنایع نساجی

به عنوان مثال کمپانی سازنده فایل روتاری پیشنهاد کرده که برای استفاده از فایل شماره 25 با تیپر 6% ، سرعت را روی three hundred دور و قدرت را روی 2 نیوتن قرار دهید ، منظور از 2 نیوتن در حقیقت ماکزیمم توان و تحمل این فایل است و چنانچه فشاری بیش از آن به فایل وارد شود فایل خواهد شکست . کمپرسور هرمتیک قادر است شدت گرمای فراتر از 65 درجه سانتیگراد را به آسانی تحمل کند . کمپرسور هرمتیک از نظر طراحی همانند موتور روتاری سنتی است با این تفاوت که دارای دو عدد روتور چرخنده برای فشرده سازی گاز است . از مزیت های این نوع کمپرسور می توان به کاربرد گسترده در صنایع برودتی صنعتی اشاره کرد .این کمپرسور دارای تنوع ظرفیت بالایی است و بیشتر در یخچال ، سرد خانه ها و صنایع متعدد تهویه مطبوع دیگر استفاده می شود. این نوع موتورها در بین فروشندگان به لقب های دیگری همچون موتور خوشه ای ، موتور دراز و موتور موشکی نیز معروفند.


نحوه ی عمل این نوع گونه ای که کمپرسور بصورت 360 درجه در حال گردش است که توسط آن تیغه ها عمل مکش و کمپرس مبرد انجام می دهد. فایل روتاری با جنس و فرم منعطفی که دارند می توانند دقیقا حالت ریشه دندان را به خود بگیرند و عمل تخلیه ریشه دندان را به خوبی انجام دهند. عمل کمپرسور scroll در سه بخش مکش ، تراکم و تخلیه صورت میگیرد. است.کسانی که به صرفه جویی در زمان اعتقاد دارند مطمئنا از این دستگاه بهره ی کافی را می برند و از آن استفاده می کنند. علاوه بر این دو مارپیچ ،قطعاتی دیگری اعم از (میلنگ ، رتور، استاتور، یاتاقان ، لوله مکش و تخلیه و، پمپ روغن) نیز دخالت دارند اما وظیفه اصلی را،این دو مارپیچ انجام می دهند . کمپرسور یا موتورکولرگازی یکی از اجزای تشکیل دهنده ی و اصلی کولرگازی است که وظیفه ی گردش گاز در مدار (سیکل) کولر گازی را دارد. عملکرد اصلی هیدروکسید کلسیم به دلیل تجزیه آن به یونها روی بافت های زنده (القای تشکیل بافت سخت و خاصیت ضدمیکروبی) است.


خرید دستگاه روتاری

این ماده که در دو نوع سفید و خاکستری وجود دارد، تطابق خوبی با بافت دندان دارد. این موتور ایمپلنت دارای ten برنامه پیش فرض برای ایمپلنت میباشد. در این مقاله نیز ما فقط بحث موتور روتاری را پیش می کشیم پس در ادامه با ما باشید تا توضیحاتی پیرامون کمپرسور روتاری کم مصرف ارائه دهیم. در واقع این دستگاه هم به دو نوع نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک تقسیم بندی می شود که در ادامه مطلب به توضیح آنها نیز می پردازیم. بزرگترین ایراد موتور هرمتیک قیمت تمام شده نسبتا گران آن است . این کمپرسور کولر گازی همانند تمام دستگاه های صنعتی ، مزایا و معایبی دارد .از مزایا ان می توان به افزایش بازدهی کمپرسور، سروصدا و لرزش کم، وزن و ابعاد کمتر ان اشاره کرد. این دستگاه دارای هشت برنامه (حافظه) با قابلیت تنظیم تورک، سرعت و صدای دستگاه و همچنین تنظیم و انتخاب برنامه ایمنی خودکار و نوع تکنولوژی می باشد.


دارای صفحه نمایش دیجیتال بزرگ برای خواندن راحت تر، سرعت چرخش و تایم. Ai-Pex دارای استانداردهای معتبری از جمله CE اروپا و FDA آمریکا و ISO می باشد همچنین با خرید این محصول از two سال گارانتی و ten سال خدمات پس از فروش نیز بهره مند خواهید شد. برای خرید یک قلاب اتصالی لب (لیپ کلیپ) که یک مفتول فلزی ساده است و دستیارتان ممکن است آنها را هرازگاهی گم کند، مجبورید بین پنجاه تا شصت هزار تومان در شرایط فعلی (این مطلب در آبان ماه 1395 نوشته شده است) بپردازید. کمپرسور اسکرال در دو سرعت دوران ثابت و متحرک دسته بندی شده اند. به کمپرسوری که به کمک دو مارپیچ، یکی از انها ثابت و در مرکز واحد و دیگری مارپیچ دوران که در حال گردش می باشد، اسکرال یا اسکرول گفته می شود .بالا بردن دما و فشار گاز از وظایف این دو مارپیچ هستند . دنتال استوک ارئه دهنده جدیدترین و پیشرفته ترین ابزارهای دندانپزشکی است که قیمت روتاری یکی از این ابزارها، دستگاه دیجیتالی اندو روتاری جهت استفاده برای عصب کشی یا درمان ریشه می باشد. پیشرفته ترین و جدیدترین نوع کمپرسور ، هرمتیک یا هرمتیکال نام دارد . This art​ic​le h᠎as be en g en er​ated While using the assist ​of GSA Co nten t Ge nera to᠎r  DE​MO​.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *